Pomagamy korzystnie kupić i wynajmować nieruchomości na Florydzie

Szukaj:
Nieruchomości, Domy, Mieszkania na Florydzie

Domy wakacyjne na Florydzie

Polecamy zakup domów wakacyjnych na słonecznej Florydzie.

Za zakupem rezydencji na Florydzie przemawiają:

  • Sezon trwający 12 miesięcy w roku - możecie Państwo pojechać do swojego wakacyjnego domu na Florydę nawet w lutym, a tam będzie panował przyjemny klimat (20-25 st.C) i piękna, słoneczna pogoda. Zimą dzień na Florydzie jest znacznie dłuższy niż w Polsce.
  • Atrakcyjne ceny - w powody kryzysu w USA, porównywalne domy są ok. 30% tańsze niż w Hiszpanii, czy na południu Francji.
  • Piękne plaże, nowoczesna infrastruktura - plaże są piaszczyste i bardzo szerokie. Idealna komunikacja (bliskość lotnisk, portów)
  • Bezpieczeństwo - rejony turystyczne Florydy cechują się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Ponad to, dom pod Państwa nieobecność będzie doglądany przez naszego pracownika, a w razie potrzeby zorganizujemy sprzątanie, kierowcę, itp.
  • Bliskość wielu atrakcji - liczne pola golfowe, kluby, kina, teatry, sporty wodne, sklepy, przystanie jachtowe, lotniska dla awionetek, wynajem samochodów, łodzi, itp.
Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki nieruchomości na Florydzie na www.zillow.com. Jeśli znajdziecie Państwo interesującą nieruchomość, prosimy o kontakt - podamy więcej szczegółów lub umówimy się na oglądanie.
Zamieszczone informacje i ogłoszenia dot. nieruchomości nie są ofertą handlową i mogą być nieaktualne z uwagi na zmieniające się ceny i warunki rynkowe. Oferty nie są aktualizowane na bieżąco.

Projektant wnętrz *