Pomagamy korzystnie kupić i wynajmować nieruchomości na Florydzie

Szukaj:
Nieruchomości, Domy, Mieszkania na Florydzie

O nas

Pośredniczymy w zakupie nieruchomości na Florydzie od 2009 roku, czyli od momentu gdy ceny domów na Florydzie znacznie potaniały w wyniku kryzysu ekonomicznego w USA. Jako pierwsi wprowadziliśmy do Polski ofertę atrakcyjnych nieruchomości, czesto powindykacyjnych,  sprzedawanych przez osoby prywatne oraz banki. Naszymi klientami są zarówno osoby szukające idealnego domu wakacyjnego, jak i inwestorzy, którzy zgodnie ze starą maksymą - kupują wtedy, gdy ceny są niskie.

W chwili obecnej jesteśmy w stanie przedstawić Państwu wygodne i bezpieczne formy lokowania środków w twardych aktywach jakimi są nieruchomości w USA.

Obsługujemy całą Florydę, a najwięcej transakcji realizujemy w rejonie Tampa Bay na zachodniej Florydzie, nad Zatoką Meksykańską. Znane miejscowości turtystyczne w tym rejonie to m.in. Clearwater, Sarasota, St. Petersburg. Ten obszar jest poza tzw. szlakiem huraganów, a ceny nieruchomości są niższe niż np. w Miami.

Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki nieruchomości na Florydzie na www.zillow.com. Jeśli znajdziecie Państwo interesującą nieruchomość, prosimy o kontakt - podamy więcej szczegółów lub umówimy się na oglądanie.Zamieszczone informacje i ogłoszenia dot. nieruchomości nie są ofertą handlową i mogą być nieaktualne z uwagi na zmieniające się ceny i warunki rynkowe. Oferty nie są aktualizowane na bieżąco.

Projektant wnętrz *